Tworzymy komponenty (components), moduły (modules) i wtyczki (plugins) do CMS Joomla na indywidualne zamówienie klienta i na miarę jego potrzeb.

Zajmujemy się także integracją tych dedykowanych rozwiązań z innymi komponentami, modułami i wtyczkami do Joomli, a także z systemami zewnętrznymi.

Do Joomli istnieje wiele dodatków, zarówno darmowych, jak i płatnych. Jednak w przypadku bardziej złożonych procesów czy funkcjonalności niejednokrotnie się zdarza, że żaden z nich nie spełnia w stu procentach postawionych wymagań. Wtedy często zamiast wybierać któryś gotowy komponent, a potem zajmować się jego integracją, a także częściowo przebudową (jeśli zezwala na to jego licencja, co rzadko się zdarza) lepiej zainwestować w komponent Joomli napisany od nowa, a dzięki temu "uszyty na miarę".

Dedykowane rozwiązania pozwalają na osiągnięcie konkretnych celów, jak i zapewniają określone funkcjonalności, w optymalny sposób i w oczekiwanym zakresie. Przy tym zachowując przejrzystość, cechując się wysoką wydajnością i możliwością dalszego rozwoju i rozbudowy. Dzięki temu klient otrzymuje produkt stworzony dokładnie według jego potrzeb.

Szczegółowe informacje: